Forum Wyprawa rowerowa 2006 Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

dla niedowiarkow polecam Wróćmy do ziół Klimuszki a prz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wyprawa rowerowa 2006 Strona Główna -> O wyjeździe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juukla




Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 703
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Finland

PostWysłany: Pon 1:47, 24 Mar 2014    Temat postu: dla niedowiarkow polecam Wróćmy do ziół Klimuszki a prz

hejo oo ...:* mam taki problem ... [link widoczny dla zalogowanych] Mi lekarz przepiał ten lek na nadżerke, po zaaplkowaniu jednej tabletki w poniedziałek wieczorem, od wtorku z rana dostałam okres o ponad tydzień wcześniej :/, leci ze mnie tak, że nie nadążam popdasek zmieniać, kiepkso sie czuje, głowa mnie boli, do lekarza niemoge się dodzwonić i nie wiem co mam robić :/. Witam wszystkie Mamusie i przyszle Mamusie...7.03.08 mialam ostatnia @,a nastepna miala byc 3.04.08,ale ja nie wiem dlaczego ``czulam``,ze jestem w ciazy...31.03.08 zrobilam test,ktory pokazal wynik pozytywny Dla wiekszej pewnosci zrobilam drugi i tez wyszedl pozytywny.Potem jeszcze robilam testy co pare dni i w sumie zrobilam ich...10!Wszystkie sa pozytywne Mam podobne objawy tzn.bola mnie piersi i delikatnie podbrzusze :/ I wlasnie tego sie obawiam...Wedlug obliczen to jest koniec 5 tygodnia ciazy.W poniedzialek czyli za 3 dni mam pierwsza wizyte u Pani ginekolog.Tak strasznie sie boje czy wszystko jest ok Zwariowac mozna...Pisze tu,bo widze,ze nie tylko ja sie denerwuje.Czy mozna sobie jakos pomoc???Zanim pojde do lekarza...Pozdrawiam serdecznie:*
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
hahahhahahahhaha
Jestem na skraju załamania nerwowego.
problemowapannanikt jesli spozni Ci sie okres lub w jego spodziewanym dniu zrob.
[link widoczny dla zalogowanych]

Ale ogolnie- dieta dziala, przynosi efekty. [link widoczny dla zalogowanych] )) też miałam z tym problemy.

Wielki Tydzień Mnie powiedzieli( lekarka rodzinna) po obejrzeniu rtg szyi że to jest /dretwienie/ od kręgosłupa szyjnego i dala mi skierowanie do poradni specjalistycznej na jakaś rehabilitacje. Ale byłam dzielna- z tym,ze już dzisiaj stanęło mi na 1000 kcal. Ja jestem tu z tego samego powodu co Ty Skonczylam studia i stwierdzilismy z moim chlopakiem, ze juz czas zamieszkac razem. Wtedy bol jest klujacy, ciagnacy. [link widoczny dla zalogowanych]
W każdym bądź razie ubrałam dwa swetry grube skarpetki nalłam wody do termoforu i przykryłam sie kolderką [link widoczny dla zalogowanych] sila wizualizacjii poteguje dzialanie NIC. Zdjęcia dostępne na email. no ja gdzies tez tak z godziny od galway 70 km to jest bodajze wiec ok godzina jazdy ebdzie Wybieram się na praktyki i właśnie ich oferta zwróciła moją uwagę ale nie jestem pewna czy są w tym Stowarzyszeniu dobrze one prowadzone.
na zdjęciu jest pokazany czarny licznik z dużym zielonym guzikiem na środku( to Wam ułatwi lokalizacje go)...orbitrek za zapewne wiekszosc zalet,a jedyna jest tylko to,że za bardzo hałasuje..pozdrawiam
No widzisz skoro tobie nie podobają sie szczupłe dziewczyny, i nazywasz je chudymi wieszakami i to nie przez zazdrośc ,to wybacz kazda szczupła osoba może nazwac ciebie tłustą zatuczona świnią, i to nie przez zazdrośc tylko dlatego, ze nie podobają jej si e takie kobiety.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wyprawa rowerowa 2006 Strona Główna -> O wyjeździe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Emule.
Regulamin